Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha eszek és...

Riki11 kérdése:

Miért van az hogy ha eszek és utánna nagyon hányingerem van?

Figyelt kérdés
Kajálás után hányingerem van, miért van ez? hol nézik meg hogy mi lehet a baj?

2017. okt. 1. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta és milyen gyakran fordul elő? Hány éves vagy? Hány kiló és milyen magas? Mennyire rendszeresen eszel, naponta hányszor, mennyit, és mit?
2017. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.15 vagyok,most mentem gimibe,szünetekben nincs időm enni meg nem is vagyok éhes egy ideje.Reggel eszek rántották vagy 2 virslit és már hányingerem van.

Utána hazaérek kb.4-5 óra körül és megeszem az egyik szendvicsem,de utána megint hányingerem van és alig bírom megenni.


Mennyit eszel egy nap ?Mióta van ez ?

2017. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"4-5 óra körül és megeszem az egyik szendvicsem,de utána megint hányingerem van és alig bírom megenni"


Madárlátta szendvics, amit egész nap magaddal hordoztál anélkül, hogy folyamatosan hűtve lett volna benne a vaj, a felvágott, meg minden? Nem is csoda, hogy beteg leszel tőle, addigra már rég megromlott...

2017. okt. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hűtve van(a suliban van egy hűtő + van kis hűtőtáskám :D )nincs benne vaj,mert nem szeretem + otthon a hűtőben is van szendvics.

Péksüteményt szoktam még vinni a szendvics mellé,de ugyanúgy rosszul vagyok tőle.A főtt kajától szintén.

2017. okt. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet pl. lisztérzékenységtől is.
2017. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kb 1hete van ez... naponta 2-3 szor van mikor 4szer... de sztem ez idegi alapon van mert pánik beteg vagyok.... 23 éves vagyok 52 kilo 168 cm csak az hogy sokszor olyan mintha tele lenne a gyomrom de nem is ettem semmit és olyankor is olyan mintha izgatptt lennék de nincs mire meg valamikor égni is szokmott
2017. okt. 1. 18:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha pánikbeteg vagy, akkor első körben azt kérdezd, aki a diagnózist adta. Szerintem attól is lehet, de ő tudja jobban.
2017. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
márt mint a idegorvosra gondolsz hogy beszéljek vele?
2017. okt. 1. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ő tudja, hogy amiatt lehet-e, vagy más miatt. És akár így, akár úgy, meg tudja mondani, hogy mit csinálj, vagy ki máshoz fordulj.
2017. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen amugy akkor szokták elküldeni az embert gyomor tükrözésre ha fáj a gyomra?
2017. okt. 2. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!