Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegeden hova menjek orvoshoz,...

Szegeden hova menjek orvoshoz, ha nem ide vagyok bejelentve és azt hiszem valamilyen húgyúti fertőzésem van?

Figyelt kérdés
A háziorvost felhívtam, de azt mondta hogy csak úgy mehetek oda, ha teljesen atiratkozok hozzájuk, viszont én csak átmenetileg dolgozom itt, ideiglenes lakcímen szól csak ide? De azt hiszem, hogy rosszabbodik ez a betegség
2017. okt. 3. 21:54
 1/6 anonim válasza:
Bárhova
2017. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad volna a leírást, akkor nem írnál ilyen baromságokat
2017. okt. 4. 08:16
 3/6 anonim ***** válasza:

kérdező, azóta mi a helyzet?

tudtál orvoshoz menni?

2017. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, urulógia ügyeletre mentel el, ott írták fel antibiotikumot. Igaz mondta az orvos, hogy legközelebb az egyetemi orvoshoz menjek (miután megtudta, hogy tanulok még), bár levezos vagyok és dolgozók, úgyhogy munkaidőbe nem tudtam volna elmenni oda, nincs szabadságom.
2017. okt. 12. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

egyébként ha jó fej az orvos, akkor átjelentkezés nélkül is ellát. De ez a ritkább.

Van egy ügyeletes háziorvos is a mentőállomáson, talán őket telefonon érdemes felhívni hogy odamehetsz-e. Nem tudsz átjelentkezni szegedi orvoshoz semmiképp?

2017. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazság szerint 1, max 2 évet fogom itt lenni Szegeden, csak most új helyen dolgozom és a szabadságom fixen ki lesz adva, mikor zárva vannak, a maradék pedig azokra a napokra ment el, amikor az egyetemen oraim vannak. Ezért nem tudok most így munkaidőben ügyet intézni, de jövő évben elvileg ha ilyen van már.meg tudom oldani, hogy akkor hazaugorjak a rendes orvoshoz, ahol 25 éve vagyok és ellát egyből, kedves is és a gyógyszereimet is ő írja fel. Szóval ha nem muszáj, akkor nem jelentkeznek át. Egyébként nem vagyok ez a betegeskedős fajta, ilyen jellegű problémám sem volt sose, évente 1x egy megfázás, azzal pedig ugye nem.megyek dokihoz. De szerencsére ez most megoldódott, remélhetőleg több ilyen probléma nem lesz
2017. okt. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!