Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A derekamtól . úgy érzem...

A derekamtól . úgy érzem mintha húzódna jobbról - balra egy "szál " . Néha a két forgómtól kicsit le a combomhoz egy gyengeség érzés van. Olyan, mintha elmenne az erő a lábamból . Ez nem mindig van . Vajon mi okozza ezeket az érzéseket?

Figyelt kérdés
Általában a délelőtti órában ez az érzés.. Voltam CT vizsgálaton, azt mondta a doki nincs probléma . Kicsit erősítenem kell a jobb oldali hátizmomat.Most kértem időpontot újbóli vizsgálatra. De addig is szeretnék véleményt kérni, hátha valakinek van ilyen problémája.
2017. okt. 6. 10:34
 1/1 Dodó86 válasza:

Szia.Nekem februártól derék fájdalmaim voltak nem tudtam miért. Közben dolgoztam aztan volt hogy menni sem bírtam. Elmentem az orvoshoz Rtg felvétel készült. Sajna a háziorvos nem tudta megnezni a CD-t amin a felvétel volt. Elkuldott gyogytornara es fizioterapira. Ugyanugy nem múlt el a panaszom SŐT!!!!! Ortopédiára küldtek utana amire augusztus végére kaptam időpontot.... Már menni nem bírtam. Kileptem a munkabol mert a bal labamba is lesugarzott a fájdalom. Elmentem egy magánorvoshoz kaptam izomlazító injekciót és végül a magán doki mondta meg hogy gerincsérvem van. Vissza mentem a házi orvoshoz azonnal megirta a papírt hogy SOS.

Elmentem az Országos Gerincgyogyászati Központba ott kaptam egy orvost elkuldott MR re és akkor derült ki hogy kiszakadt gerinc sérvem van. Persze megmütöttek és össze is kellett csavarozni a gerincem sajnos.

2017. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!