Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség az orvosi és a...

Mi a különbség az orvosi és a hagyományos marihuána között?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Thc-cbd arány más, de személyes tapasztalat érdekelne.

2017. okt. 10. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi.
2017. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hagyományos marihuánából többszáz(? -lehet több) fajta van, különböző arányban oszlik el a bennük lévő anyagok aránya, esetleg annyira különböznek, hogy az egyikben van plusz anyag is. Az orvosi marihuána megválogatott fajtákból van, és orvosi alkalmazáshoz megfelelő termesztési körülmények mellett lett nevelve, nem a helyi díler penészes falú szobájában. :D
2017. okt. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy nevelsz termő hasznot hozó növényt egy penészesfalú szobában... nem egészen így működik a dolog...
2017. okt. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En olyan orszagban elek, ahol legalis az orvosi marihuana, es a minosege 1000x jobb. Meg nagyobbak a gubacsok sokkal:)
2017. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Borsodban élek 3-as, itt megkapod a beteg növényt is átlag feletti áron. :)
2017. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülye vagy, ha megveszed...
2017. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A hagyományos fűben több a THC,mint a CBD...

Az orvosi cuccban meg fordítva..

Sok CBD kevés THC

2017. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
C
2018. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Elméletileg sok minden, gyakorlatilag nem sok.

Vannak fajták ahol a gubát adják, van amelyik pedig darált. Az indiaka dominánsok elég gyengék szerintem, ezek daráltak. A cbd többletüek eléggé lazitanak mind agyban mind testileg, de nem tépsz be. Nekem a bedocan jött be a legjobban, de a 22%thc tartalom csak paraszt vakitás úgy gondolom.

Szerintem az orvosi kender nem jobb nem tisztább mint mondjuk egy normális holland vagy spanyol kereskedőtől vásárolt kender.

Itt nem a sarki dilerekre gondolok.

Hivatalos, igényes kereskedőtől még penészes kenderrel nem találkoztam. Ugyn igy az orvosinál sem.

Viszont mind a kettőnél találkoztam gyengébb vagy épp nem szép kinézetü termékkel.

Legutóbb a bedocan - ban 2 db magot találtam.

5g orvosi kender 46-56€között van,bedica-bedocan-cbd, viszont 5g bubble, berry stb 40 mig a hawaii, haze stb 50€ körül mozognak. Az orvosi pontosan 5g mig a kereskedőtől vásárolt valamivel több, max 5,5g.

Az orvosit tégejben mig a másikat általában zacsiban kapod. Mondjuk egy 6 éve jobb minőségű volt az orvosi, szerintem.

Most ezek ugrottak be.

2018. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahol legális gyógyszer ott se azert az hogy betepj...abba sok thct nem talalsz
2018. máj. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!