Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt fül - új fülbevaló...

Begyulladt fül - új fülbevaló belövéstől - mivel ajánlott kezelni?

Figyelt kérdés

Már kb. 4 hónapja lövettem ki a bal fülemet még 2 helyen.

Alapból műanyag fülbevalót lőttek be, olyat, amit a kisbabáknak is szokta. Az elején nagyon jó volt, de sajnos türelmetlen voltam, hamar kivettem és bizsut tettem bele. Be is gyulladt. Nem volt nagyon vészes, nem fájt állandóan csak ha piszkáltam, vagy véletlenül belekaptam. Vettem bele orvosi fém fülbevaló. kb 1 hétig tiszta jó volt, egyik nap viszont kiszedtem, hogy kicsit lefertőtlenítsem, és észrevettem, hogy egy kemény csomó van az egyik lyuk mellett. Megpróbáltam kicsit kinyomogatni, de sajnos nem sikerült, kemény, birizgálásra enyhén fájdalmas.

Mivel lenne érdemes kezelni, burow kenőcsre gondoltam, de hátha valakinek valami már jól bevált.

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. okt. 16. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Flucinárral kentem, meg sebfertőtlenítővel mostam. Nekem is volt mellette egy ideig egy göb, de elmúlt később.
2017. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!