Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős mellkasi fajdalom herbaltol?

Erős mellkasi fajdalom herbaltol?

Figyelt kérdés
Fél éve herbálozok kb 1hete szur a ball mellkasom , ekg minden rendben tudomet is megneztek rontgenen , orvosok mindent rendben talaltak. addig oké hogy nem kéne ezt szívnom , de mikor múlik el a fajdalom?

2017. nov. 1. 07:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerintem panikroham amugy. Hogy kezeljem?
2017. nov. 3. 19:00
 12/17 anonim ***** válasza:

Először is ne szívj semmit. Legyél sokat kint a szabadban. Relaxálj, erre vannak videok a neten. Elég egy relaxmusic 20 perc.

Jobbat most nem tudok.

8#as voltam

2017. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pszichiáter kéne neked,nem kardiológus.

Amúgy vicces hogy minden hasonló kérdéshez odaírja 1-2 okos,hogy miért nem a sima zöldet szívja az illető..

2017. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyenlőre ott járok hogy napi 2 cigi csak , lassacskán lefogom tenni , annyira mar nem veszes , ritkan elojon nyugtatot szedek ra az hat
2017. nov. 5. 08:14
 15/17 A kérdező kommentje:
Inkább a rendes zöld mint ez . Azt 2évig szivtam semmi bajom nem volt tole , ez fel ev alatt rottyra tett
2017. nov. 5. 08:15
 16/17 anonim ***** válasza:
Na ezaz. A rendes meggyógyít :)))
2017. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én még akkor kezdtem el rendeset szívni,amikor az itteni válaszadók többsége meg sem született,és fél éve rendelgetek herbált,csak ezért írtam hogy felesleges oda írni.A neten lévő rémhíreknek köszönhetően eleinte mindkét oldalam fájt,nyilalt (le fog állni mindkét vesém),utána szívritmuszavartól tartottam,rendesen hipochonder lettem :D

Aztán eldöntöttem hogy nem olvasok többet erről,azóta nem is fájt semmim szerencsére.

2017. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!