Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez szerintetek bűn?

Ez szerintetek bűn?

Figyelt kérdés
nagyon beteg vagyok mind a 2 vesém rossz nincs új vese azt monták az orvosok apám nagyon gazdag és szervkereskedőktől fog venni azt mondtga nyugondjak meg de féltem őt is ezért kaphat letöltendő börönbüntetést???

2017. nov. 1. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:
1 vesével születtem anyukám 23évesen miután megszülettem utána vesztette el egy baleset során az egyik veséjét apukám meg 1 vesével született nagyszüleim nincsenek 14/L
2017. nov. 1. 12:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de az a baj, hogy azt a vesét valakinek be is kell tenni. Legálisan ez nem megoldható, az illegális műtéteket viszont büntetik, és nem is biztonságos.
2017. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van 1 orvos ismerősünk igen tudjuk hogy bűn de künönben meg fogok halni
2017. nov. 1. 13:12
 4/7 A kérdező kommentje:
vagyis anyukám féltestvére orvos és ő megműtene azt mondta tudja ő is hogy illegális de meg fogja tenni értem ha nem kapok új vesét 1 héten belül meghalok
2017. nov. 1. 13:25
 5/7 A kérdező kommentje:
kérlek váaszojatok
2017. nov. 1. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen kaphat, és a műtő orvos is. Nem hiszem, hogy nincs legális megoldás!
2017. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Figyelj már... Ha 1 vesével születtél, hogy lehet mind a 2 rossz? 😂 😂
2019. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!