Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik fájdalomcsillapítót...

Melyik fájdalomcsillapítót ajánlanátok a leginkább? (fejfájás)

Figyelt kérdés

Nemtudom melyiket válasszam. Eddig bevált nekem a Panalgorin, a Saridon is, de most az Algoflex Forte-val szemezek. Megér egy próbát?

A Saridon paracetamol-t tartalmaz, az Algoflex pedig ibuprofent, ilyen készítményū gyógyszert még nem szedtem.

Ja, ès fontos, hogy vény nélkül.


2017. nov. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Brutal fejfajasaim vannak, regen Algoflex fortet szedtem ra, pikk-pakk el is mult. De egy ido utan megszokta a szervezetem, es nem hatott, de ameddig igen, jol vegezte a dolgat. Csak ajanlani tudom.
2017. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a sima Algoflextől is elmúlik kb. 10 perc alatt.
2017. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Alfogflex Forte tényleg jó és gyorsan elmúlik a fájdalom, pár perc alatt, de ahogy az egyes is írta, nem szabad sűrűn szedni a fájdalomcsillapítókat, mert hozzászokhat az ember ugyanúgy, mint mondjuk a nyugtatókhoz. Egy idő után már nem hat, többet kell bevenned belőle, hogy ugyanazt a hatást elérd, vagyis elmulassza a fájdalmat. Egy időben sokat fájt a fejem, Algoflexet akkor szedtem, amikor munkahelyen fájdult meg a fejem nagyon, és kaptam valakitől. Szerencsém volt ilyen szempontból, mert Flector mindig van-volt itthon, anyum közgyógyra kiválthatta, az a legjobb. De mint írtam, csak akkor vedd be, ha már nagyon fáj. Egy ideje inkább hagyom, hogy fájjon, ha nem annyira drasztikus, mert hosszú távon többet árt, mint használ a csillapító. Az Algopyrin se véletlenül lett vényköteles.

Ha nem sűrűn fáj a fejed, nyugodtan próbáld ki az Algoflex Fortét. Tényleg jó.

2017. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Advilt szedek. Nekem csak az jó.
2017. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Aspirin Effect (víz nélkül lenyelhető por) hat, 10 perc és máris jobb.
2017. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valami hat, minek lecserélni? Ami jó, azt nem kell megjavítani.
2017. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Advil is ibuprofen, akár az Algoflex.
2017. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!