Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek vannak ilyen félelmeite...

Nektek vannak ilyen félelmeitek? Mit tegyek ellenük? :D

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok stresszes, elég nyugodt személyiség vagyok de az alábbi dolgot szerintem mégis stressznek tudhatom be.


Amikor iskolába jártam és nem magamtól ébredtem fel akkor általában minden reggel ment a hasam. Ezalatt azt értem, hogy lágy/híg állagú volt a dolog és az érzés után kis időn belül muszáj volt mennem. Hétvégente viszont nem. Érettségi idején gyakran haza kellett jönnöm a suliból mert ment a hasam. De ahogy hazajöttem már semmi bajom nem volt. Pár hónapig itthon voltam, semmi. Utána elkezdtem dolgozni egy nagyobb boltban ahol nem mehettem ki akkor amikor csak akartam és ekkor volt, hogy párszor berohantam a wc-re. Na már azóta pár hónapja munkanélküli vagyok és azóta egyszer sem ment a hasam. Kivéve 1-2 alkalommal, amikor tudtam, hogy nehezen jutok ki bizonyos településről.


Őszintén szólva szívesebben végzem el a dolgot az útszélén egy jó bokor mögött vagy a kukoricásban, mint egy wc-n. Ez vajon miért van? És ha tudom, hogy nem tudok elmenni wc-re akkor egyszerűen a gondolat kerülget, hogy mi van ha rám jön. Mielőtt ez kialakult bennem, sose volt kellemetlen helyzetem előtte. Mindig hordok magamnál 1-2 szem imodium kapszulát, néha beveszem. Mit tehetnék?


2017. nov. 23. 12:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!