Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vöröses foltok a fejemen. Mik...

Vöröses foltok a fejemen. Mik lehetnek? (15/f)

Figyelt kérdés

Most hogy le lett vágva rövidre a hajam anyukám észrevett pár vöröses foltot a fejemen. Nem anyajegyek szerintünk.

Nem tudjuk mióta vannak, mivel nem látszódtak és nem is fájnak.

Szerintetek mik lehetnek?


2010. jún. 1. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a hátamon volt ilyen, napgomba, vagy mi volt a neve, még kisebb voltam. Izzadás hatására keletkezhet, és sok kis (1-2 centis) piros, szabálytalan alakú folt volt, amik, ha lebarnultam, utána a bőrömhöz képest fehérek lettek (ez a fejeden gondolom nem fog látszani, de a hátamon látszódott). Kaptam rá kimondottan erre való kenőcsöt, és szépen elmúlt. Amúgy semmi tünete nem volt, kb egy évig volt rajtam, mivel nem fájt, nem viszketett, nem terjedt, gondoltam, hátha elmúlik. Következő nyáron untam meg, és mentem el bőrdokihoz vele.
2011. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bogicke válasza:

Nekem is vannak a fejbőrömön.

Eddig is ott voltak neked, mert ha igen akkor semmi bajod.Én is így születtem.

2011. jún. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!