Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antibiotikum válthat ki...

Antibiotikum válthat ki nagyon erős pánikrohamot? 18/L

Figyelt kérdés
Érzékeny vagyok az antibiotikumokra, a legtöbbtől hányok mint a lakodalmas kutya. Na 5 napja elkezdett fájni a torkom. Elmentem dokihoz aki felírt egy gyógyszert. Ki akarom váltani erre közlik, hogy a gyógyszer már 3 éve nem kapható. Hasra ütésre a gyógyszerész adott nekem valami antibiorikumot. Hétfön elkezdtem szedni, aztán ma már mehette suliba. Na meg is voltam lepődve, hogy nincs a gyógyszernek mellékhatása azon kivűl, hogy reggel hasmenésem volt. Ülök a buszon, tök nyugodt vagyok épp zenét hallgattam, aztán nagyon durván elkezdett fájni a jobb oldalamon a derekam. Betudtam annak, hogy megvan. 1-2 perc múlva levert a víz, lezsibbadt az arcom, nyelvem, végtagjaim, elkezdtem remegni, kezdtem érezni, hogy mindjárt elájulok vagy meghalok. Halál félelmem lett. Nem hallottam szinte semmit. Elővettem a telefonom alig tudtam írni. Minden összemosodott körülöttem. Már azon gondolkodtam, hogy szólók a soförnek, hogy tegyen ki hivom a mentőket. Ilyen még sose volt velem. Minden következmény nélkül tört elő. Miután leszálltam ettem egy kicsit, utána még hányingerem is lett. Aztán miután beértem suliba tesin múlt el az egész.
2017. dec. 7. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem pánikroham volt, inkább a gyógyszerre adott reakció lehetett.
2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!