Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért tud az ember torka úgy...

Miért tud az ember torka úgy elzáródni, hogy nem tud levegőt venni? Ez miért alakult ki így?

Figyelt kérdés
Ma lemerültem a víz alá a gyógyfürdőben és mikor feljöttem egy pár csepp víz a torkomra ment. Elkezdtem köhögni és mikor kiköhögtem magam levegőt akartam venni, de nem tudtam. Többszöri sikertelen próbálkozás után teljesen bepánikoltam és azt hittem ott fogok megfulladni. Szerencsére pánikolás közben észrevettem, hogy az orrom nincs elzáródva, lenyugtattam magam és elkezdtem mélyeket szippantani. Körülbelül 1 perc kellett még, hogy a torkom ellazuljon és tudjak a számon levegőt venni, vagy egyáltalán beszélni. Nagyon félelmetes volt.
2017. dec. 9. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A víz belélegzését kerülöd el ezzel.
2017. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!