Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyaszthatok-e erre alkoholt?

Fogyaszthatok-e erre alkoholt?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, egy kicsit a mellkasom, köhögök és egy kicsit még be van dugulva az orrom. Ergo meg vagyok fázva. A doktor kiirta az Azi Sandoz nevű antibiotikumot 3 napos szedésre napi egyszer, de megemlítette hogy 10 napos hatása van. Na most, kedd van már egyet tegnap bevettem, majd ma kell meg holnap, de pénteken lenne egy nagyon jó buli, ahol mint minden fiatalnak nekem is lecsúszna egy-két feles. Elolvastam a használati útmutatót de ott nem találtam semmit hogy hány napos a hatása vagy ilyenek. Szóval ha beszedem mennyire ütném ki magam emiatt avagy ne szedjem be? ( Légyszives a borzalmasan okoskodó kommentektől kíméljetek meg, köszi! )

2017. dec. 19. 07:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért a mobiltelefon kategóriában van. Na nem baj! xd
2017. dec. 19. 07:53
 2/7 anonim ***** válasza:

AZ már alap hogy nem irják rá, de az is alap hogy gyógyszerre nem iszunk alkoholt.

Persze ha te borzalmasan okoskodónak képzelsz mindenkit akkor nyugodtan igyál rá.

Majd a jövő héten , ha még élsz majd megirod hogy mi lett.

2017. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedből látszik hogy milyen választ vársz , mit fogadsz el , és szerinted ki az a borzalmasan okoskodó.

Úgy hogy nyugodtan igyál rá, nem lesz semmi bajod.

Na ez jó válasz???

2017. dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te megfázásra antibiotikumot szedsz???
2017. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Antibiotikumra nem szabad inni, de szerintem ezt még egy idióta is tudja.
2017. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 válasza:

Na most, kedd van már egyet tegnap bevettem, majd ma kell meg holnap, de pénteken lenne egy nagyon jó buli, ahol mint minden fiatalnak nekem is lecsúszna egy-két feles.


Az elég tré buli, ahol kötelező inni. Hányszor voltam olyan buliba, hogy 1 kortyot sem ittam, és mégis jól éreztem magam... Gyenge kifogást találtál.

2017. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tököm tele van a mai orvosokkal! Komolyan mondod, hogy egy sima mezei megfázásra antibiotikumot ír fel?
2017. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!