Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogszabályzo ferrakásánál...

Fogszabályzo ferrakásánál nehéz nyelni?

Figyelt kérdés
Nemsokára felrakják talán szánalmasnak hangzok de félek a feltevéstől hogy odaraknak valamit és nehéz lesz nyelni tőle vagy valami... Akinek raktak milyen volt?nagyon szornyű?Illetve mennyi idő?

2017. dec. 21. 23:03
 1/4 anonim válasza:
70%

Jaj, mit kell itt filózni ezen. 5 évig hordtam. Különböző fogszabályozóim voltak. Nem volt semmi bajom a nyeléssel. Az elején nem tudtam normálisan beszélni, de hónapok alatt, mintha nem is lett volna a számban. Nem lesz szörnyű. Nem is fáj.

Emlékszem egy aranyos nyelvbotlásomra:

,,Tanítónéni! Mennyi a zsuzsonna?'' :P

2017. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz nyelni közben, nyálszívóval kiszívják a nyálad, felrakás után fura lesz, de semmi para :)
2017. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta felrakták, remélem minden jól ment! :D

Hátha másnak még kell a válasz: Nem, nem nehéz. Rosszabb, amikor leveszik a mintát. 10-15 perc volt nekem fogsoronként (külön rakták).

2018. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Felraktak... Nem volt olyan rossz kb 20perc volt
2018. jan. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!