Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infarktus lenne megiscsak?

Infarktus lenne megiscsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Este 10 ota eleg sz.rul vagyok. Ismert panikbeteg vagyok, 0.25mg-os Frontint szedek. Ma mar megjartam az ugyeletet, miutan kozoltem, h ismert panikbrteg vagyok egy vernyomasmeres se fert bele...az esti 1 frontin melle vegyek be meg egyet ennyit mondott a doki. (Jo persze ha infarktusa van az embernek nem maszkal autoval ugyeletre nyilvan.) Lassan 2 oraja vettem be a masodik Frontint. Jobb a vilag, viszont az allkapcsomnal meg van egy kis fajdalom, illetve neha a bal vallamba is atmegy. Kerlek ne nezzetek hulyenek, gondolom, hogy pokoli fajdalommal jar egy szivinfarktus csak a hulye agyam :(



2017. dec. 24. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha reggel felkelsz, nem infarktus, ha nem, infarktus.

Ilyen távolról, látatlanban senki sem fog neked diagnózist felállítani, főleg, mert az infarktussal nem lehet viccelni. Voltál az ügyeleten, ott egy orvos adott tanácsot (gondolom), az ő tanácsát kellene megfogadni, vagy visszamenni az ügyeletre, ha rosszabbul vagy.

2017. dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazandibol a doki annyit mondott, hogyha infarktusom lenne nem itt beszelgetnenk... es vegyek be meg 1 frontint vagy ketto.
2017. dec. 24. 01:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is rosszul vagy, akkor menj el újra orvoshoz és ne mondd, hogy pánikbeteg vagy, csak a tüneteidet, akkor majd megvizsgálnak alaposabban.
2017. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelentem meg elek. Akkor gondolom nem.infarktus lehetett
2017. dec. 24. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Még infarktus KÖZELI állapotban sem tudnál írogatni, vagy beszélgetni.
2017. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!