Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy éjjel rosszul...

Mitől lehet hogy éjjel rosszul vagyok néha?

Figyelt kérdés
Tegnap éjszaka közepén felébredtem és iszonyatos hányingerem volt mint akin éppen átrohan az influenza. A múltban már történt velem ilyen párszor, mindig ha sikerült visszaaludnom mire legközelebb felébredtem az égvilágon semmi bajom. Ez mégis mi lehet? Éjszaka valami emésztési gondom lehet amit általában átalszok vagy valami?
2017. dec. 24. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorsav probléma. Pontosabbat orvos tudna mondani.
2017. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Epe kedves kérdező, epe. Nem kéne bezabálni vacsira :))
2017. dec. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig nem is zabáltam be, délután ettem pár halrudat meg tepsis krumplit és ennyi :D
2017. dec. 25. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Gyomorsav-probléma, figyelj mit,mikor,mennyit eszel. Aludj magasabb párnán. Vigyázz a gyomrodra.
2017. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az amit ettél szörnyűség és túl korán etted. Gondolom ha ilyeneket eszel, akkor inni se iszol eleget. Attól is lehetsz rosszul.
2017. dec. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most akkor egyikőtök szerint ne egyek este a másik szerint meg délután túl korán van délelőtt az evéshez, (nekem mindegy melyik csak döntsétek el légyszi) mivel egyszer egy évben ettem pár (nem teszkó value hanem tényleg rendes halból készült) halrudat krumplival karácsonyi vacsira nyilván 24/7 rosszul eszek és nem iszok eleget.

Értékelem a normális tanácsot de a semmiből következtetés nem az.

2017. dec. 26. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:

4. Én normális választ adtam. Ráadásul tapasztalatból. Ugyanezt éltem át, csak én tudom, hogy gond van a gyomrommal. Más tünet nem volt, csak a hányinger, csak éjszaka, csak átmenetileg. Párszor

. Olvasd el hogyan kell kiemelni a gyomrodat

. Nekem amúgy enyhe refluxom van, amiből szinte semmit nem érzékelek, csak néha rossz ízt a számban reggel

. Influenza nem ilyen. Gyomorrontás lehet, de az ismétlődés miatt nem valószínű.

2017. dec. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!