Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epe műtét után, egy év tünetme...

Epe műtét után, egy év tünetmentesség után, lehetséges e újra epet hányni? Ha igen meglehet ezt állítani?

Figyelt kérdés
Szóval,az alábbi kérdésem az lenne,hogy épp hogy betöltöttem a 19. életévemet,epekovem lett. 18 darab. fél év volt mire az orvosok rájöttek,rengeteg rosszullét után..kivettek az epem,tavaly Decemberben,és majdnem egy év tökéletesen telt..semmi bajom nem volt..a majam is rossz,de mielőtt ítélkeznétek,tudnotok kell,hogy sose ittam,cigiztem vagy drogoztam..nem az én világom akármennyire is nehéz elképzelni egy 20 évesről..csak hogy itt volt újra a December,Szilveszter,és tudom!!!! nem épp a legjobb döntésem volt az életem során,de úgy döntöttem,iszok egy kicsit..azelőtt esküszöm nem voltam még részeg..és ma kicsivel több mint egy év után újra epet hánytam..ez lehetséges ? Úgy hogy kivettek már az epeholyagom? Tudom hogy epe volt,ugyanis ezt (sajnos) nem keverem össze semmivel..életemben először rúgtam be,lehetséges h újra epet hányja ők ? Ítélkezés helyett válaszokat várok,ugyanis nincs ebben most semmi kivetnivaló..soha többé nem leszek részeg,csak arra lennék kíváncsi,hogy lehetséges e hogy újra epet hányjak,így egy évvel azután h kivettek az epem,és mindeddig tünetmentes voltam..

2018. jan. 1. 04:03
 1/2 anonim ***** válasza:
2 és fél éve nincs epém mégis szoktam epét hányni; hiszen az epesav ugyanúgy termelődik.
2018. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tényleg ?:( Köszönöm szépen a válaszod!
2018. jan. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!