Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom a vércsoportom,...

Nem tudom a vércsoportom, vajon milyen lehet? Több lent

Figyelt kérdés

Anyám vércsoportja 0 RH-.

Apám sem tudja az övét,mert még soha nem adott vért,meg nincs tesója,amiről tud következtetni,na meg az ő apjáét sem tudja ,mert nem ismerte soha..

Én szerintem valami negatív lehetek, mert negatív-negatív;pozitív-pozitív -val létesülhet,hisz ellen esetben akkor a gyerek fogyatékos lesz..

Akkor 100% ,hogy negatív vagyok?



2018. jan. 3. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerj csoport meghatározást. Az a tuti. Spekulálni lehet csak nincs értelme.
2018. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen teszt vagy hasonló

Nézd meg az anyakönyvi kivonatodat, abban benne van

2018. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Anyakönyvi kivonat mióta tartalmazza a vércsoportot??! Anyám borogass..
2018. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen félre írtam bocsesz, gyermekegészségügyi kiskönyvben van benne, születésnél mindenki kap
2018. jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig van benne, utolsó, miután a vercsoport meghatározás nem rutin vizsgálat. Rh negatív anya esetén nézik csak, az ellenanyagot miatt, de akkor is csak az rh faktort
2018. jan. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem nézték,tudod..

Mert 2000-ben születtem,és még akkor nem nézték,legalábbis nálam. Anyám kérte is ,hogy nézzék meg,de azt mondták,hogy csak és kizárólag pathológiás gyerekeknél nézik....

Elsőnek!Te negatív vagy agyilag biztos,mert egyebet nem írtál... Ha hülye vagy,legyél magadban,ne oszlasd a "tudományod"..,meg Uram bocsá(!) ne írj hülyeséget ide!

2018. jan. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!