Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kiszárad valaki mi történik?

Ha kiszárad valaki mi történik?

Figyelt kérdés

A barátnőm 2 napja nem ivott semmit, enni eszik napi 3-szor szokott legalábbis azt mondta nekem. Bár sokszor szárazat eszik, de ma belétudtam tukmálni egy kis joghurtot is meg egy kis húslevest is. Bár tudom, hogy azért nem iszik, hogy kiszáradjom. Mi történhet vele? Nem akarom, hogy meghaljon. Azt mondta szeretné ha kijönne érte a mentő és kórházba kerülne. Ez tényleg megtörténhet? Nem akarom. Ha még holnap se iszik, viszont annyif eszik amennyit belékényszerítek hány napig bírhatja ki így ájulás és baj nélkül?

16/L



2018. jan. 5. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Meghal.
2018. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden rendben a baratnoddel? Marmint igy az agyával
2018. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vese az agy egyéb szervek károsodnak , az izmokból is eltávozik a víz . Ez nem játék , sűrű vér elakad agyvérzést stb okoz . A tiszta víz nyers gyümölcs és a tea a folyadék .
2018. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Probálom itatni amikor csak tudom... Biztos, hogy van valami lelki baja, mert nagyon nem elégedett magával, pedig nem csúnya inkább szép, de válnak a szülei is és sok problémája van az életben is valószínűleg ezek lehetnek a problémái...
2018. jan. 5. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!