Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros a vízipipa?

Káros a vízipipa?

Figyelt kérdés
Sportolok de ha egy héten egyszer vagy kétszer elmegyek a barátokkal vízipipálni az káros vagy baj?

2018. jan. 8. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nem fogsz belehalni
2018. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor köszi
2018. jan. 8. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Szívet sem károsítja?
2018. jan. 8. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Persze,hogy káros.Miért mit hittél,hogy tele van C-vitaminnal? :)

Ezzel a rendszerességgel,ahogy te pipázol,azért maradandó károkat nem okoz,ne aggódj.

Ha nikotinmentes köveket használsz hozzá,akkor sem egészséges,mert mesterséges aromákra sincs szüksége a szervezetednek.

Persze,még mindig jobb ez a változat,mint a nikotinos,jóval.

De google-be is rá tudsz keresni a hatásaira.


[link]

2018. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor egy héten egyszer-kétszer el szabad menni? Az nem okoz maradandó károsodást?
2018. jan. 8. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nem viszont így kezdődik a rászokás és abból a heti egy kettő alkalomból napi adag lesz. De majd rájössz erre csak akkor már késő lesz
2018. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem,mert ha azt dontom el agyban,hogy heti 1-2 lesz akkor csak annyi is lesz
2018. jan. 9. 01:34
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 ha ez simán így lenne akkor nem volna ennyi dohányos sem.

A sóvárgás borzasztó tud lenni tapasztalatból mondom. Nekem anno heti egy szál cigivel kezdődött nem kellett sok hónap ahhoz hogy abból a heti egy szálból napi egy doboz legyen

2018. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
évekig vízipipáztam rendszeresen, mégis abba tudtam hagyni, semmi sóvárgás meg elvonási tünet
2018. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!