Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha utálom magam...

Mit csináljak ha utálom magam amiért ilyen magas vagyok? 14 eves lány vagyok es 180 cm

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kosárlabdázz, kėzizz...
2018. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kezitol tönkrement a terdem
2018. jan. 15. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Barcsak en lettem volna ilyen hosszu labu, hosszu combu magas lany! A modellek is ilyenek! Ha vekony vagy, meg az is lehetsz akar, megha ez most elkepzelhetetlennek is tunik. :)
2018. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ne utáld magad emiatt, ebben semmi jó vagy rossz sincs, fogadd el.
2018. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy kellemetlenül érzed magad, biztos sokan megnéznek, de nyugi!


Fel a fejjel, így is lesz férfi, akinek majd tetszeni fogsz, maximum kicsit alacsonyabb, mint te, de elég sok 185+-os pasas rohangál az utcán.


Ha beszólnak, azt meg engedd el a füled mellett, sok ember más szemében előbb látja meg a szálkát, mint a sajátjában a gerendát.

2018. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Örülj, hogy ilyen magas vagy! Több lányismerősöm is van, akik 185-190 cm magasak és inkább előnynek érzik, mint hátránynak. Arról nem is beszélve, hogy sok férfi a magas nőket részesíti előnyben. Amúgy sok lány 13-14 éves kora után már nem is nagyon nő magasabbra, szóval lehet hogy te is "csak" 180 cm maradsz :)
2018. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is elég magas vagyok, 177cm. Nagyon utálom ezt a magasságot, de hidd el könnyebb ha elfogadod így magad. Ezen változtatni már úgy sem lehet és könnyebb elfogadni mint folyton ezen kattogni. Én magas sarkút is hordok és nem érdekel mások véleménye. 😊 18 éves vagyok, kb 7-8.-os korom óta nem nőttem.
2018. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!