Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bebeszélem magamnak hogy HIV...

Bebeszélem magamnak hogy HIV fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés

2 hete barátnőmmel szexeltünk óvszer nélkül, ekkor vesztettem el a szüzességem. A barátnőm rajtam kívül még 2 sráccal volt. Igényes lány, figyel magára. A farkam kb 5 mp-ig volt bent a csajban, mert ki kellett húznom.. Összeolvastam a neten mindent, hogy aki előzőleg sok sráccal volt, az HIV+, meg hogy nagyon könnyen el lehet kapni. Nagyon be vagyok parázva, már a fejem fáj, annyira ideges vagyok, hogy vége lesz az életemnek mert tuti HIV fertőzött vagyok.. Már bebeszélek magamnak mindent.. Nagyon lelkiismeret furdalásom van hogy miért kellett óvszer nélkül.... Kb százalékokban mérve mennyi esélyem lehet a HIV-re?



Ui.: Haverjaim folyton ijesztgetnek hogy aidses a lány, le fog esni a péniszem, meg kiszáradnak a heréim és miattuk paráztam be ennyire


18/F



2018. jan. 21. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért kellett kihúznod?
2018. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megszakítással """védekeztünk"""
2018. jan. 21. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Arra sokkal nagyobb az esélyed hogy terhes lesz a lány. Így is hogy nem élveztél bele. Inkább amiatt aggódj.
2018. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Terhes nem lehet, mert múlthéten jött meg neki
2018. jan. 21. 18:42
 5/12 anonim ***** válasza:
És 5 másodpercig dugtad?
2018. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, mert első alkalom. Gyorstüzelő voltam xd
2018. jan. 21. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:
A HIV fertőzést pont, hogy nagyon nehéz elkapni. Magyarországon van párezer HIV fertőzött, akiknek nagy része drogos vagy homoszexuális. Szerinted mennyi az esélye, hogy összeakadj egy fertőzöttel, aki nem tudja magáról, hogy az? (Mivel ha tudná valószínűleg nem terjesztené tovább szándékosan..)
2018. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Akkor ne aggódjak?
2018. jan. 21. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Annak, hogy HIV-pozitív lennél kb. 0.1% az esélye, viszont ha az utolsó mondatodban szereplő agyrémeket komolyan vetted, azzal csak a saját tájékozatlanságod bizonyítod... 18 évesen nem lehetsz ennyire naív és könnyen befolyásolható, hogy minden baromságot elhiszel... :)
2018. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy akkor is ,ha ő HIV fertőzött lenne sem biztos,hogy elkapnád tőle a betegséget. Azért nem terjed az ilyen könnyen. Ráadásul 5ms-ig voltál benne xd Fiatalok is vagytok,írtad ő volt 3 pasival,gondolom azok is fiatalok annak meg nagyon kevés az esélye,hogy ők akik szintén fiatalokkal voltak pont egy HIV fertőzöttel lettek volna együtt és megfertőzték volna egymást.

Szerintem ne parázz,de ha ilyen kis butus vagy akkor inkább ne is szexelj,várj még vele pár évet:)

2018. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!