Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a gerincem alja? 14/f

Miért fáj a gerincem alja? 14/f

Figyelt kérdés
Kb. egy hete elkezdett fájni a gerincem alja, ugyan nem mindig de sokszor van, pl. hogy ha lehajolok. Körbekérdezgettem miért lehet és mondtak olyat, hogy valószínűleg növök. Ebben lehet is igazság mert az elmúlt 1,5 évben nagyjából 5-6 cm-t nőttem. Fáradékony is vagyok, sokszor van, hogy napközben alszom és mondták, hogy ezt is lehet növésre fogni. Egyébként rendszeresen edzek (súlyzózok is és saját testsúlyos gyakorlatokat is végzek), bár nem tudom ez mennyiben befolyásolja a fájdalmat. Izmos testalkatom van, széles vállam, nagy hátam (főként ezek miatt hetente megkapom, hogy 2-3 évvel idősebbnek néztek😂😂), nem vagyok kövér, van egy kevés feleslegem, nagyjából 16-18% lehet a testzsírszázalékom. 65-66 kg és 171 cm vagyok.

2018. jan. 27. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éppen a súlyzózás okozza. Menj el a háziorvoshoz, majd ad beutalót vizsgálatokra és kiderül mit kell tenned.
2018. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minden nap 2-3x csináld azt, hogy lefekszel hasra, és a kezeddel lassan fellépegetsz a vállad alá. Ezt ismételd meg kb 5x. Hidd el segíteni fog
2018. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!