Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy ne hizzak vissza dieta...

Hogy ne hizzak vissza dieta utan? 1250kcal-val fogytam le sport nelkul de mostmar inkabb ennek 1600 korul es heti 3 orat sportolnek. Visszahiznek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 1. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Már miért híznál vissza, ha szinte semmivel nem eszel többet a sportot levonva? Azt várnám, hogy lassul a fogyásod.

De te tudod, milyen tempóban fogytál. Ha mondjuk heti fél kiló jött le, akkor papírforma szerint 1750 kcal és nulla mozgás esetén tartod a súlyod. Ha 1 kilót fogytál hetente, akkor 2400-2500 kcal lehet a súlytartó szinted sporttal (tippeltem kalóriaégetést, nyilván nem tudhatom, milyen sport s pont nálad mennyire energiaigényed, de még az anyagcseréd is begyorsulhat a mozgástól)...

2018. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem hízol vissza, ha nem a régi életviteledhez térsz vissza. Hiába fogyózol, ha utána újra zabálod a csokit, vagy nem mozogsz semmit. A kalóriákon pedig emelj mindenképp, mert az 1250 iszonyatosan kevés és nem tesz jót hosszú távon. Ha éhezésre áll be a szervezeted, akkor első dolga lesz gyorsan beraktározni de ez ellen jó lesz a sport).
2018. febr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A régi étrenddel is lehet súlyt tartani, csak nagyon nehéz szokott lenni, nem véletlenül hízott el rajta az ember, bizonyára nem lakott jól vagy valami. DE ha lelki probléma miatt zabált az ember, s ezt megoldja, akkor OK lehet. Vagy ha egyszerűen odafigyel, ismertem ilyet. Rossz módszerrel fogyott gyorsan, visszaállt a régi életmódjára, ami már gyerekként kövérré tette és megtartotta az alakját (később azért életmódot is váltott, szerencsére). Nem lehetetlen ez, csak nagyon-nagyon rizikós. Ha én figyelek a súlyomra, akkor már életmódot is váltok, az sokat segít és hasznosabb is.
2018. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!