Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ér valamit a Béres csepp?

Ér valamit a Béres csepp?

Figyelt kérdés
Használ-e? Tapasztalatok?

#vitamin #Bères
2018. febr. 2. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ha nem reklamoznak szerintem senki se venne.

ezenkivul nincs jo ize. ha mar tudnak mindenfele illatos gyogyszereket csinalni ezt is megcsinalhatnak. egyszer vettem en is kiprobalni (bedoltem a reklamnak) azota se vettem tobbet. vegyel te is de csak a legkisebb kiszerelesben (hiaba mondja az elado hogy a nagyobb jobban megeri) de ugyis ki fogod dobni :)

2018. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen.

1: a titok annyi, hogy gyümolcslébe vagy szörpbe kell csepegtetni, az elnyomja a vasízt.

2018. febr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogyne érne.Én egy nagymütét előtt kezdtem szedni 2 héttel.Tökéletes vérképem lett,könnyebben épültek fel.Azóta is szedem,kivéve a nyàri hónapokat.A 7éves lànyom is szedi,megússza a téli hónapokat,nagyobb betegség nélkül.
2018. febr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz tökéletes vérképed, ne kamuzz!
2018. márc. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első nem ért hozzá.

A vasat lehet kiérezni egyedül, az meg azt jelenti, hogy van benne.

Én is érzem, de nem elvárás nálam, h szagos legyen és nyomják el, pár csepp kell csak, egyáltalán nem vészes a folyadékban.

Amúgy nem is hiszem, hogy bármiféle egyéb alkotóval el lehetne nyomni a vas ízét, de nem is vágyom rá, hogy mesterséges ízfokozót tegyenek bele, ami megterheli a májat feleslegesen.

2019. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képzeld tényleg tökéletes lett, igaz cékla turmixot is ittam hozzá. KI lehet próbálni
2019. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!