Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 4 hónapja érzek csomókat a...

Kb 4 hónapja érzek csomókat a gyomromban amik hol elő jönnek, hol elmúlnak. Utóbbi időben hogyha megnyomom mintha kipukkadna vagy sípol úgy, hogy más is hallhatja. Mi lehet ez? Angliában élek, itt az orvosokról inkább nem írok semmit.

Figyelt kérdés
Márciusban megyek haza de addig is esetleg volt valakinek hasonló?Nincs étvàgyam sem,abszolút nem érzem,hogy kéne ennem. Sokszor este jut eszembe,hogy basszus nem ettem. Utóbbi időben a gyomorszájamtól 3-4 cm-re érzem. Eleg kellemetlen.
2018. febr. 4. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Más tünet? Fogyás? Fájdalom? Izzadás éjszaka?


(Amúgy meg azt hittem hogy Angliában vannak a mi szupernek titulált orvosaink, akik kint dolgoznak külföldön, és itthon csak a rosszabbak maradtak...)

2018. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eléggé lefogytam és amikor érzem eléggé fájdalmas.

A nó orvosok mind kis városokba mentek,a magyobb városokba csak muszlimokat találni akik google-en nézik meg milyen betegsége van az embernek.

2018. febr. 6. 08:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó*
2018. febr. 6. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó az egészségügy itt Angliában. Kivéve a háziorvosokat. De tőlük kell beutalót kérni szakorvoshoz. Ha a GP-d nyakára jársz, előbb-utóbb beutal pl.ultrahangra, és majd ott megnézik. Élni kell a lehetőséggel, hogy itt ingyenes az ellátás, úgyhogy menj vissza és ne hagyd magad lerázni. Kicsit elő kell adni a hattyúk halálát, de megéri, hidd el.
2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!