Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom abból ha 13 éves...

Lehet bajom abból ha 13 éves létemre megettem egy felnőtteknek való 1000 mg-os C-vitamint?

Figyelt kérdés

Úgy volt,hogy a szokásos helyen volt a c-vitamin (mindennap szoktam szedni,mert gyenge az immurendszerem) és anyukám utána mondta hogy az az övé volt :I

Lehet ebből bármi bajom?



2018. febr. 5. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Istenem adj erőt!!!!

A C-vitamin vízben oldódó, nem lehet túladagolni. Amúgy te is szedhetsz 1000 mg-osat, nem felnőtt adag. Sőt a 10.000 mg-tól se lenne bajod, de úgyis kipisilnéd, jobb részletekben szedni egy nap

2018. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Dehogy lehet ami szervezetedre felesleges azt kipisiled ugy hogy semmi baj nem lesz kis tesom 2éves és megevett egy féldoboz c vitamint és semmibaja nincsen orvostól kérdeztük meg azt mondta ami nem kell a szervezetednek azt kipisiled
2018. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem eszel meg gyorsan 1 kg narancsot, akkor nő még egy füled. :D
2018. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megnyugodtam

2018. febr. 5. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
A C vitamin még senkit sem mérgezett meg .
2018. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16-17 éves korom óta, mióta edzek, napi 3000 mg-ot szedek.


23/F

2018. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!