Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ment a hasam fáj a hasam?

Ment a hasam fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Mi bajom lehet?? Tegnap ment a hasam 3x vettem be 2 széntablettát 1 normafloret este semmi baj nem volt most csak neha faj a gyomrom mintha hasmenés jönne rám tegnap bezabáltam csokiból lehet attól van mikor eszek kis csokit és megy a hasam de az ritka sztetek elkaptam valami virust? Fingok meg ilyenek meg enyhen a gyomrom nrha megfajdul enni tudok ittam kamillateat

Mi a baj hgye nem virus?

Hanyni ugye nem fogok?

Mivel nagyon rettegek tole 'xmm viszont csak a gyomrom fajt ma es neha faj mimt mikor hasmenese van es gorcsol de ez olyan 10 20 mp de egyebkent nem hig hasmenes volt hanem inkabb ilyen nagyon lagyas


2018. febr. 6. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy te vagy az. :D

Először is: ha nem vizes, a napi 3 széklet még nem számít hasmenésnek. A kérdés többi részét nem értem pontosan, de mi a fenéért hánynál, ha még hasmenésed se volt? Egyáltalán, miért függ össze a kettő?

2018. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bevehetted volna egyszerre a 6 db széntablettát és nem ártott volna 1 szem Bolus adstringens sem. Cukros dolgokat mellőzni kell és lehetőleg pár napig erős diéta: főtt krumpli sózva, háztartási keksz, kétszersült, esetleg kevés reszelt alma vagy sárgarépa.
2018. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom csak fajdogal
2018. febr. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!