Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miskolcon hol van a kézsebésze...

Miskolcon hol van a kézsebészet? Valakinek volt már dolga velük? Egyből műtenek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy a kezem tavaly megszúrta egy tüske. El is múlt most meg lassan el kezdett dagadni ilyen kis kemény valami lett. De már fáj a karom. Sebészeten voltam. Ott mondták, hogy ezt csak kézsebész tudja eltávolítani mert idegeg meg nem tudom mik vannak ott. Ha valaki volt így írja már le mi történt vele? Szerintem nyomhat valami ideget és azért fáj

2018. febr. 13. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a Szentpéteri kapunál, vagy ahol a Juli dolgozott.
2018. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Juli?
2018. febr. 13. 16:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Csókold meg Julinak
2018. febr. 13. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:

A művese központban van a GYEK-től nem messzire. Engem Dr Bajdik Beáta főorvosnő műtött, nagyon aranyos és jó szakember.

Ha azonnal kell műteni, szerintem a balesetin csinálja egy kézsebész (mert amúgy a hét nagy részében ott van a doktornő is), itt előjegyzés van. Engem augusztusban úgy műtött, hogy elmentem egy csütörtökön, hogy kezdem nem bírni a bal kezem sem, szeretném, ha rendbe tenné, aztán már kedden csinálta is (utána ment szabira, akkor asszem mindenkit vállalt, aki akarta még).

A jobb kezemmel azt hiszem, hogy 2 hetet vártam, 2.5 felet. Az nem most volt már.

2018. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!