Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt a köldököm, kihez...

Begyulladt a köldököm, kihez kell ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja kezdődött. Észrevettem, hogy valami van a köldökömben, és kipiszkáltam, de talán túl durván csináltam, mert utána bevörösödött a köldököm, és viszketni kezdett. Volt, amikor úgy tűnt, elmúlik magától, de most megint vörös, és néha viszketős. Mély köldököm van. Már nem váladékozik, de így se egy szép látvány. Szeretnék meggyógyulni. Van valami tippetek esetleg otthonra is? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2018. febr. 13. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs köldök piercingem, és soha nem is volt.
2018. febr. 13. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász. Bár, ha már nem váladékozik, rövidesen magától is rendbejön. :)
2018. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem, hogy tényleg rendbejön. Nagyon zavar. Talán köze lehet ahhoz is, hogy életem első egyetemi vizsgaidőszakán vagyok túl, és ez sok stresszel járt, nem tudom.
2018. febr. 13. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a sebészetre tartozik.Ide sem kell beutaló,és még aznap megnézik .A bőrgyógyászaton viszont időpontot adnak .Ez akár heteket is jelenthet .
2018. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!