Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rüh és a kezelése?

Rüh és a kezelése?

Figyelt kérdés

Előző héten szerdán sikeresen rühöt diagnosztizáltak nálam, iszonyatosan fel is dobott a dolog...

adott a doki egy Linimentum Scabidium krémet, amit este bekentem, s 24ht hagytam. Utána megint viszkettem, és bepánikoltam, hogy visszajött a rüh, így elmentem kiváltatni egy másik cuccot, ami felírt. Azt mondták a gyógyszertárban, hogy szombatra keverik csak ki. Én teljesen összezuhantam, hogy megint visszajött, pedig minden cuccomat kimostam, fóliáztam az ágyat, ágyneműket (a kabátom azóta se merem felvenni...)

Szombaton vettem Novascabint, azzal is bekentem magam, ugyanúgy 24 órát vártam, mert aznap még eléggé viszkettem.

Azóta meg (azaz vasárnap és tegnap) bekentem magam ezzel a kénes kenőccsel, már nem váltogatom naponta az ágyneműt meg a ruháim... de lehet még gond? Meddig kell használni ezt a kenőcsőt? honnét tudjam, hogy nem vagyok rühes?


2018. febr. 13. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem viszketsz. A Novascabin egyébként jó szer. Állatgyógyászatban nekem bevált.
2018. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!