Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás utáni sebet hogyan...

Pattanás utáni sebet hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés
Volt az államon egy hatalmas gumós pattanás. Kinyomtam, mert akkora volt majdnem, mint a kisujjamon a köröm levágva. Lett ott egy seb, másnapra beforrt, és nagyon gennyes lett, mintha mégegy pattanás lenne megint. Azt is kinyomtam mert tele volt gennyel. Most nagyon fáj, hiányzik onnan egy nagy bőrdarab, de jobb, mintha egy nagy gennyes vulkán lenne ott, mert úgy nézett ki. Mit csináljak most vele? Mivel kenjem le, házi praktikákat szívesebben fogadok krémeknél. Tudom, hogy nem volt jó ötlet kinyomni 2x is, de brutálisan tele volt gennyel, elsőnek kígyózott belőle a fehér trutyi.

2018. febr. 15. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, én regen, mikor ilyen gondom volt, gyógyszertári alkohollal szoktam csak bekenni, az rendbehozta. Mondjuk, a leírásod alapjan a tied komolyabb volt, ráadásul "dupláztál".
2018. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!