Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keserű ízű váladéj felköhogése...

Keserű ízű váladéj felköhogése mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha fekvő helyzetben vagyok pár perc utan erzem hogy megtellik a torkom és köhögnöm kell a váladék keserű ìzű. Volt már valakinek hasonló?
2018. febr. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomorsav túltengésed lehet.
2018. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyéb tüneteid vannak? Nekem is van valami hasonló. Csak nálam sokfélék a tünetek is..
2018. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen vannak. Reggelente ebredes utan orrfolyas tüsszögés. Sokat erzem hogy fáj kapar a torkom is. Néha megnézem a váladékot hol attetsző hol van benne pici sárgás fehéres. És ha köhögök fáj a torkom. Neked van valami hasonló?
2018. márc. 16. 07:36
 4/4 anonim válasza:

Mióta tart ez neked? Én már két hónapja szenvedek valamitől, alvászavar, hajnali ébredéssel, mindenhol apró fájdalmak, stb.. Volt egy hónapja hörghurutom magas lázzal, arcüreggyulladás, gombócérzés. Az lassan alább hagyott. Mostanaban viszont reggel rengeteget krákogok. Csomó vizsgálat volt már... Holnap gyomortükrözés.

#Második voltam...

2018. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!