Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejbiccentő izomnál illetve a...

Fejbiccentő izomnál illetve a nyak alsó részénél oldalt megjelenő nyirokcsomó duzzanat mire utalhat?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja fedeztem fel a jobb fejbiccentő izomnál hátul két max. 1 centis gömbölyű, rugalmas nyirokcsomót, illetve bal oldalon a nyak alsó részénél 2 hete egy kisebbet. Picit megréműltem és sajnos egyből a legrosszabbra gondolok. Fül orr gégész megvizsgált, de nem tudott mit mondani szerinte még nem kóros a mérete és talán valami fog probléma állhat még emögött. Az elmúlt egy hétben rendbe rakattam a kérdéses fogakat. Tömtek illetve tömést cseréltek. Illetve az elmúlt hónapokban kapok egy nagyon erős frakcionált lézeres arckezelést, gondoltam arra is, hogy talán ez hozta ki hiszen ez nagyon megviselheti a szervezetemet, bár a bőrgyógyász kizártnak tartja. Teljes vérkép múlthéten készült az rendben. Tanácstalan vagyok.

2018. febr. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a fogad miatt van, kell egy kis idő mire lejjebb megy a duzzanat. Nekem is legalább 1 hétig tartott, csak nekem az állkapcsom alatt durrant be annyira, hogy folyamatosan szorult a torkom és nem bírtam nyelni. El fog múlni magától
2018. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igyekszem türelmes maradni, igaz nem fáj meg semmi egyéb, kenem körömvirág krémmel hátha segít, bár észrevettem ha nyulkálok hozzá mintha szegény csomó nagyobb lenne olyankor..

2018. febr. 23. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Házidokival meg tudod nézetni, én is elmentem mikor szorult a torkom, és ő mondta hogy Dalacinnal nyírjuk ki a foggyulladást, utána jó lesz.


Első

2018. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára mondjuk kijött mégegy aprocska max 2 mm es a bal oldalon, tegnap előtt kaptam új lézeres arckezelést. Lehet inkabb lemondok róla nem csináltatok többet múltkoris valamikor azutáni napokban jöttek ki a csomók. Meg egyébként is fájdalmas kezelés nem kínzom magam tovább, ami marad hegecske az marad :)
2018. febr. 25. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!