Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fényvédő használata mellett...

Fényvédő használata mellett nem is barnul le az arc?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

ha jól használod (jó minőségű fényvédő, és megfelelő, vagyis jóó nagy mennyiségben, illetve ha napon vagy, 2 óránként újrakened/strandon vízből kijövés után) akkor minimálisan. de még az 50 faktoros naptej sem tudja 100%ig kivédeni az uv sugárzást, olyan 98%ban véd. de mivel általánosan elmondható, hogy nem kenünk eleget, emiatt nem véd ki ennyit.


sok függ attól is, milyen típusú a bőröd. én pl règebben egèsz nyarakat végignapoztam, 12 körül akár 2 órát is kinn feküdtem fényvédő nèlkül, hogy szép barna legyek...(nem vagyok rá büszke, hogy így károsìtottam magam) de én pl úgy is lassan barnultam, pedig viszonylag világos bőröm van alapból. rendes fényvèdelemmel láthatóan nem barnulok. de anyukám pl enyhe szèp színű lett nyár vègére, pedig ő is odafigyelt a fényvédelemre, és nem is napozott.

2018. márc. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos sosem figyeltem oda a fényvédelemre, és kicsit fura is lenne, ha a karom barna lenne, az arcom meg fehér. :D Ezért is kérdeztem, hogy lehetséges-e fényvédővel a barnulás. Nekem is fehér bőröm van, elég érzékeny az arcomon.
2018. márc. 7. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!