Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a jobb torokgyulladásra...

Melyik a jobb torokgyulladásra? A Strepfen vagy Tantum Verde?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem szemely szerint a tantum verde jobban bevallt. az eukaliptuszos izet kifejezetten szeretem.
2018. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Tantum Verde, de nekem a citromos :)
2018. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
En diofaleve teat iszom. Egyszer az egyik kollegam elutazott, es tudta, hogy en figok az alberletbe koltozni, ezert amit nem akart elvinni, otthagyta nekem. Nemsokkal kesobb hangszalgyulladast kaptam, de az orvoshoz nem akartam elmenni, tehat elkezdtem tanulmanyozni milyen teakat hagyott nekem. A diofalevel teat ittam is, meg gargalizaltam is vele. A gargalizalashoz a teaba tettem egy keshegynyi sot es egy keshegynyi szidabikarbonat. Az egyik ful-orr-gegesz orvos receptje, csak o kamillateat irt. En a diofalevel teat iszom mindenfele gyulladasra, azota nem jarok orvoshoz. A hanszalgyulladas eleg komoly betegseg, volt ugy, hogy antibiotikum utan majdnem ugyanannyira fajt a torkom, mint elotte. Gondolhatod, mennyire hatasos lehet.
2018. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sosetom ***** válasza:
66%
Hársmézbe reszelt gyömbér, 1 citrom leve. Reggel délután este 1 evőkanál. Finom, immunerősítő és jó a torok bántalmakra, Hörghurut gyulladás esetén felszakítja a lerakódásokat stb.
2018. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!