Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány Celsius foktól ( külső...

Hány Celsius foktól ( külső hőmérséklet) kezd el kihűlni az ember ha átlagos testalkatú, lenge ruházatban van és mozdulatlan állapotban van?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
30 alatt kezd el kihűlni , ha pedig vízről van szó, akkor 36 alatt(nem vaktába mondom, még mielőtt valaki meggyanúsítana)
2018. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hát én 29 fokban nem nagyon szoktam kihűlni. Sőt.
2018. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet én értettem félre a kérdést. átfogalmazom akkor rendesen: 30 alatt egy átlagos testalkatú, lenge ruházatban és mozdulatlan(én értelmezésemben eszméletlen) elkezd kihűlni. OMSZ protokoll, hogy 30 celsius alatti külső hőmérsékletnél eszméletlen beteg esetében hővédelem kell( kivételt képez az újraélesztett beteg)

hidd el, én se fázok annyiban, de egy mozdulatlanul fekvő ember aki nincs magánál, bizony elkezd kihűlni

2018. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!