Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok egyszeruen kijutni...

Nem tudok egyszeruen kijutni a betegsegekbol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eloszor egy hanyas-hasmeneses virussal kezdodott, amiatt 2 hetig full beteg voltam. Majd utana jott egy arcureggyulladas. Amikor ennek vege lett kb 1 hetig minden oke volt, erre ezen a heten megfaztam, de annyira, hogy megint jott a laz, torokfajas, orrfolyas. A hetvegen kb alig javultam, reggel amikor felkeltem 38 fokos lazt mutatott a homero.

Mit tegyek? Ez normalis hogy mostansag ennyit betegeskedek? Nem vagyok az a folyton beteg tipus. Voltam vervetelen amugy es hasi ultrahangon is, nem mutattak semmi durvat.

Maradjak otthon erre az utolso 3 napra es pihenjem ki vagy meg birjam ki azt a par napot? Most mentem suliba a megfazassal, de 2 tanar is haza akart kuldeni, plusz kerdeztek hogy jol vagyok-e. Szuleim azt mondjak maradjak, de olyan gaz, hogy 3 hetet hianyoztam, majd most 2 het iskolaba jaras utan megint ne menjek...


2018. márc. 11. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem gáz megint otthon maradni.

Ráadásul szükséges is, hogy ne fertőzd meg a többieket.


Amúgy meg szedj rendszeresen nagy adag C-vitamint, most nyugodtan lehet egy-két hónapig napi 1000 mg-ot is, aztán ha javulsz, akkor mondjuk napi 500-at még egy jó ideig.

Plusz Béres-cseppet hozzá.


Ha sikerül huzamosabb ideig megúszni betegség nélkül, akkor megpróbálkozhatsz egy erősítőkúrával: a gyógyszer nevét elfelejtettem, de három hónapig kellett szedni, egy-egy hónap szünettel, doki biztos tudni fogja, mi az.

2018. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!