Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 1 éve szájzúg gyulladás...

TheHutyutyu kérdése:

Lassan 1 éve szájzúg gyulladásom van nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nah a lényeg az hogy tavaly nyáron alakult ki ez bennem. Eleinte azt hittem valami herpesz vettem is herpesz kenőcsöt de az nem használt és egyre nagyobb lett. Így hát elmentem a háziorvoshoz de szabadságon volt így más helyettesítette ő ajánlotta hogy menjek vérvételre el is mentem vettek is vért tőlem megállapította hogy magas koleszterin szint és vashiányom van.

így kaptam egy kenőcsöt de az se sokat használt. Kaptam egy vastablettát ami elmulasztotta egy ideig de néha néha kijön belőlem kaptam másikat megint elmúlt nem szedtem de megint kezd előjönni belőlem.

Valaki megmondja hogy mit tegyek?



2018. márc. 18. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el még egyszer orvoshoz. Egy másodvélemény amúgy sem árthat.
2018. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Voltam már!

Azt mondta menjek fogorvoshoz!

2018. márc. 18. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet, ha még mindig vérszegény vagy akkor szedd a vasat amíg el nem múlikva hiányállapot. Szedj mellé c vitamint mert az is okozhatja. Meg cink hiány is lehet az ok csak azt ne vassalcegyütt vedd be. Egyiket reggel másikat este. Kerüld a sós és túl savanyú ételeket. Ha csípős a fogkrémed vagy szájvized csereld le. És használj valamilyen ajakápolót. Táplálkozz változatosan!
2018. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neogranormonnal is bekenheted éjszakára. Kéket válaszd belőle.
2018. márc. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már csináltattam vérképet még nyáron.

Akkor mondták hogy magas koleszterin szint és vashiány okozza.

2018. márc. 18. 20:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy fogkefecsere rögtön meg szokta oldani a dolgot. Pedig nem is szoktam sokáig használni a fogkefét...

Gondolom valamitől előjön, aztán a fogkefe mindig visszafertőzi, nem hagyja helyre jönni.

2018. márc. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ott válasz. Szedj vasat és c vitamint ami segíti a felszívódását. A koleszterinre egyél zabpelyhet minden nap. Az leviszi de a szádon lévő sebhez nincs köze. A vitamin hiány is okozhatja és azt nem nézte a vérvétel. Sok répa, spenót, sütőtök, tengeri hal.
2018. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!