Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichiátriával kapcsolatos...

Pszichiátriával kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kell befeküdnöm... Voltam már, de akkor még gyerekosztályon. Azt szeretném tudni, saját szobám lesz ott is? És ha nem, kérhetek? El lehet majd kérni a wifi kódját? Lehet cigizni? Büfé?

Magán a felnőtt osztályon belül is vannak különítmények? Mármint, én 18 vagyok, és azért csak nem 50-60 évesekkel zárnak egy osztályra, nem?



2018. márc. 27. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nincs net, nincs wifi, nem lesz külön szobád, kórházon belül tilos dohányozni (minden kórházban)

Büfé előfordulhat, de nem biztos, hogy kiengednek.

Nem tudom melyik kórházba mész, milyen panasszal, de mindenhol van zárt osztály is. Ja, meg lopnak, kéregetnek, tehát drága cuccot ne vigyél be. Gyógyulást kívánok neked!

2018. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlaton meg kellett egyszer látogatni, ott volt egy elkülönített dohányzó rész, viszont nem tudom pontosan hogyan is működött, leginkább eltűntem csoporttársam háta mögött. Korban szerintem meg vegyes. Én legalábbis úgy láttam. :)
2018. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostanra már minden tiszta :) 6 napig voltam zárton... Nem volt se wifi, se telefon... rengeteg dologtól megfosztottak. Viszont tegnap előtt kikerültem, és most már sokkal szabadabban mozgok.
2018. ápr. 5. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!