Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két éve lejárt contramal...

Két éve lejárt contramal cseppektől lehet bajom? Többi lenn.24/L

Figyelt kérdés
Elkezdett nőni a bölcsességfogam, amitől bedagadt az arcom és szájzáram lett, mert rossz irányba indult meg, konkrétan az arcomba fúródik és az állkapcsomba. Nem tudok enni két napja mert nembírom kinyitni a számat, illetve annyira erősen fáj hogy már a szemem is húzódik tőle össze és a fejem is fáj. Elmentem ma a fogászatra ahol azt mondták öt nap múlva kiveszik, de nem adtak rá semmit, konkrétan úgy jöttem ki ahogy bementem, feldagadt fejjel. Vettem be cataflamot de nem ér semmit, konkrétan meg se éreztem. Találtam contramal cseppet ami nagyon erős fájdalomcsillapító, még egy családtagomnak írták fel, de sajnos két éve lejárt. Lehet romlott, vagy mérgező vagy bármi egyéb?

2018. márc. 29. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!