Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éves koromban meglumbáltak....

3 éves koromban meglumbáltak. Lehet, hogy azóta is ettől van migrénem?

Figyelt kérdés
A vizsgálatot egyből további vizsgálatok követték, szóval mozgattak rendesen, és nem is mondták, hogy nem lehet mozogni, illetve az ivást sem. Lehetséges, hogy e miatt szenvedek azóta is? Egyre erősebb migrének, van, hogy napokig, hiába vagyok elővigyázatos (sokat iszom, alszom,ha kicsit fáj meg iszom egy kávét stb..) mégis néha előjön.. Meleg frontnál egyenesen meghalok..17/L
2010. jún. 11. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hol lumbáltak meg? hátgerincnél, vagy a nyakcsigolyáknál? Az utóbbi a veszélyesebb, de mindkettő okozhat bénulást. Nem tudom a migrénhez lehet e köze.


Nyugi, profi vagyok. Már megnéztem 4 évadnyi doktor House-t D:D:D:DD:D

2010. jún. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia engem 16 évesen lumbáltak meg mert olyan fej fájásom volt ,hogy azt hittem meghalok.beszélni sem tudtam semmit.sürgősségi mentő ami 5 perc alatt ott volt náluk bevitt a kórházba ahol megállapították agyvérzésem volt.mert vért találtak a gerinc bigyómban na nem tudom.utána ki derült mégsem kaptam agy vérzést de az idegesség vagy hasonló dolgok ezt váltják ki az agyamban.1 hónap alatt fogytam 12 kilót semmit nem tudtam egyedül csinálni.szörnyű volt.azóta vissza jönnek ezek a migrénes fej fájások.de több mint valószínű aputól örököltem és a gyenge idegzetem rá tesz egy lapáttal.ezt s.o.s ben ki kéne vizsgáltatni,hogy mitől lehet nálad.amúgy mit érzel amikor ez rád jön?én szédülök hányingerem van nem látok és nem tudok felkelni az ágyból.és meg örülök a fájdalomtól.
2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Lehet a leírtaktól migréned egy életre.

Ilyen hülye orvosokat szerencsére ritkán látni.

2010. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Nem tudom sajnos hol lumbáltak meg, de majd utána járok(szerencsére már nem emlékszem..)

Általában úgy kezdődik, hogy elkezd a halántékom körül fájni, a szememhez is benyilall, estére ilyen esetekben általában beveszek egy algopyrin-t, lefekszem aludni, és reggelre már nem fáj. De volt, hogy nem vettem be, á majd az alvástól elmúlik. .Olyankor reggelre még rosszabb, alig bírok megmaradni, sokszor hányok is.. Majd gyorsan hányás után beveszek egy Deadalon-t és leveszek aludni, ilyenkor a hányinger egy darabig szünetel, amikor pár óra múlva felébredek a fejfájásra is beveszek egy algopyrin-t+általában kólát iszom, nem tudom mi van benne, de sokkal jobban használ mint a kávé, meg az energia italok(ezt a koffein miatt írom)

2010. jún. 11. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:
A hányinger miatt egyél friss gyömbért vagy igyál gyömbérteát.
2010. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi, majd kipróbálom!
2010. jún. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!