Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi lehet? Fáj a mellkasom

Ez mi lehet? Fáj a mellkasom

Figyelt kérdés

Régebben is volt hasonló, de mostanság már minden nap fáj a mellkasom bal oldalt, vagy középen. Szúró erős fájdalom és van, hogy 15 perc után sem múlik el. Nagyon zavaró, és félek is hogy mi lehet ez. Tudom, hogy nem itt kell kérdezgetni, hanem orvoshoz kellene menni, de édesanyám nem szeretne (így is elég problémás vagyok mert tejcukor érzékeny vagyok és a térdemmel is gond van). Sportorvoshoz járok fél évente, ott csinálnak EKG-t, de nem mondták hogy baj van. Mi lehet ez?

15/l



2018. ápr. 3. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Levegőt.kapsz rendesen?
2018. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, bár néha van egy kis légszomjam de csak a fájdalomtól szerintem
2018. ápr. 3. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyelőcsöved lehet felrepedve. Orvoshoz hiába mész, félrediagnosztizálnak. Ha sikerül meggyógyítanod, az érzékenységed is múlani fog.
2018. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A.nyelőcsöved biztos nincs felrepedve különben az étel és ital a mellkasodba folyna az és már nem élnél. Viszont ezzel el kéne menni orvoshoz. A szíved, a gyomrod és a tüdőd is okozhatja a problemát. Sztressz miatt kialakult izomgörcs is. De akár ptx is lehet. Csináltass mellkasröntgent. A háziorvostól tudsz beutalót kérni a tüdőgondozóba. És ő más szakorvoshoz is tovább tud küldeni ha úgy íteli. Nem játék ez. Szólj anyukádnak. Ő azt szeretné ha egészseges lennél nem azt, ha elhalgatnál előle dolgokat. Te is nyugodtabb leszel ha segítseget kapsz. Egyébként nem vagy veletlenül magas és nagyon vékony testalkatú?
2018. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó nem nagyon vagyok magas: 167 cm vagyok és 48 kg. A bordáim kilátszódnak, de nem vészesen vagyok vékony.

2018. ápr. 3. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!