Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a gyógyszertárban nem jó...

Ha a gyógyszertárban nem jó gyógyszert adtak ( vény nélküli) 3 napon belül visszaveszik? Köptetőt kértem, nyákoldót hurutoldót, elmondtam h nem köhög a párom. Erre kaptam izlandi zúzmó tablettát AMI SZÁRAZ KÖHÖGÉSRE VALÓ.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármit is visszavesznek. Talán ha azonnal visszavitted volna ugyanannak akitől kaptad, akkor kicseréli.
2018. ápr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Használta? Blokk meg van?
2018. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy visszavegyék.
2018. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Dehogy használta, ki se bontottam. Elolvastam a tájékoztatót......... :(



Nagyon mérges vagyok

2018. ápr. 4. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Annyira nem lehet beteg, ha 3 nap múlva esett le, hogy nem is ez kéne neki :D

Egyébként meg nem véletlenül adták ezt. Lehet, hogy használni kéne.

2018. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem 3 nap. egy órája vettem. én neki, de még haza se értem vele. nem hiszem hogy letapadt váladékra, és nem is köhög!!!!!!!! és ezt kihangsúlyoztam száraz köhögéscsillapítót kellene szedni.
2018. ápr. 4. 14:59
 7/7 bensdorp ***** válasza:
100%

Ha az ő hibájukból történt, vissza kell venniük. Azon múlik, hogy vètettek-e, hogy pontosan hogyan zajlott a párbeszéd. Előfordulhat, hogy fèlreèrtettek - nekem pl. most is zavaros, amit írsz:

- "nem köhög a párom"

- "kihangsúlyoztam száraz köhögéscsillapítót kellene szedni"

...ezek alapján a legjobbat adták: nyálkahártya-bevonó nyákot, ami nyugtatja az irritált légutat. Ha nincs produktív, felszakadozó, hurutos köhögés, arra nem jó, amit kértél (nyákoldó / köptető).

2018. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!