Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért izzadok ennyit?

Miért izzadok ennyit?

Figyelt kérdés

Mindig, mindenhol izzadok és nagyon zavaró. Próbáltám már az összes dezodort és egyik sem használt. Mindig pulcsiba járok, de azt is átizzadom.

13/L



2018. ápr. 10. 19:38
 1/10 anonim válasza:

Velem is ez van :C

15/f

Várom én is a válaszokat hátha okosabb leszek én is.

2018. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs meleged,és nem amiatt,akkor vérnyomás problémák is lehetnek. De ez sok mindentől függ magasság,súly,mit sportolsz stb..
2018. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
+ lelki okok,izgulás,önbizalomhiány,szóval ne keressél rögtön egészségügyi problémát. Függ,hogy milyen körülmények közt izzadsz.
2018. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Inkább lelki okai van ennek.

Ideges vagy , stresszelsz esetleg?

Zavarba vagy és ezért még jobban izzadsz.

Ezt kellene megszüntetni, de ez nem olyan egyszerű ha olyan tupus vagy.

2018. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

163 cm és 55 kg vagyok, itthon rendszeresen edzek, a vérnyomásom is normális.


Itthon is izzadok, szóval nem hinném, hogy az izgulástól, de az önbizalmam elég kicsi. :/

2018. ápr. 10. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Segithet,ha a gyogyszertarba veszel naturlandos,izzadasgatlot.

Folyadek, de ne hasznald minden nap

2018. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj bocs most olvasom,hogy mindenhol.

Az csak honaljra jo

2018. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki okai vannak nálad,amit szerintem Te is tudsz,érzed. Ahogy tudod is,hogy önbizalomhiányos vagy. Sajnos ezen csak Te tudsz változtatni. Esetleg próbálj meg pszichológussal beszélni,ő sokat tudna segíteni, hidd el!
2018. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak hónaljon, a mindenholt úgy értettem hogy bárhol vagyok :D bocsii :/ Nagyon szépen köszönöm ki fogom próbálni :)
2018. ápr. 10. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban a fokozott izzadás lehet a hormonális változással is kapcsolatban. A műszálas ruházat meg önmagában is izzadást okoz, mivel nem engedi elpárologni a bőrről a normális mennyiségben keletkező izzadtságot, emiatt a túlmelegedő bőr fokozott izzadással válaszol.
2018. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!