Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orr nyálkahártya probléma?

Orr nyálkahártya probléma?

Figyelt kérdés

A kérdés NEM troll, de kissé gusztustalan lesz.


Egy ideje van egy orr problémám, jobban mondva nem tudom szebben megfogalmazni, de takony problémám.

Folyton tele az orrom, de nem hagyományosan mint egy allergiánál vagy egy náthánál, hanem szilárd, kemény "anyaggal". Ez nagyon nagyon zavaró tud lenni, mert sokszor annyira "tart", hogy kifújni sem lehet.

Akár milyen gusztustalan van, hogy napi többször is csipesszel kell megszabadulnom tőle, mert egyszerűen nem jön.

Nem vagyok allergiás, és nem időszakos. Pont ugyan ilyen mind a 4 évszakban.


Kétszer is voltam két különböző orvosnál, 1-1 év elteltével, és mind a kettő azt mondta, hogy orr nyálkahártya gyulladás, felírtak valami erős orrsprayt, amit végig használtam, de semmi nem változott még a használata alatt sem.


Reggel mindig teli orral kelek, napközben pedig ha nem tudok valami miatt nagyon erősen többször orrot fújni, mert pl egy szerződés kellős közepén ülök, ahol gáz lenne, akkor elkezd megint tele lenni és borzasztóan zavarni, hogy érzem, hogy valami hatalmas van az orromban.

Állandóan sebes is, ha nagyon beletépek véletlen akkor meg dől a vér belőle.


Fogalmam sincs már, hogy mit kezdjek vele, de ahogy eddig elnéztem az orvosoknak sincs.


Valakinek valami ötlete? Volt hasonló valakinek?


2018. ápr. 10. 22:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!