Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sos Mit tegyek?

Sos Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kinőtt egy pattanás a fenekemre, ami begyulladt. Pontot szeretnék tenni a végére, és szeretném kivágatni. Hol tudom ezt intézni? Hívjak fel egy magán sebészt, mondjam el, és ennyi? Mennyibe kerülhet? Debreceni vagyok, 17 éves fiú.

2018. ápr. 11. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy van esetleg valami kenőcs, ami leviszi a gyulladást?
2018. ápr. 11. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy pattanás azért annyira nem nagy dolog. A helyedbenvmegvárnám amíg elmúlik. Ha már tályogról beszélünk az más tészta. Nem értem miért akarsz maganorvost. Menj el a sebészetre még beutaló sem kell.
2018. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon problémás akkor orvos, ha még nem akkor sebfertőtlenítő (pl. octenisept, vagy betadin, bár az előbbi ilyenekre jobb).
2018. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez már szerintem tályog, mert nagy, és gyulladt körülötte. Azért akarok magán sebészetre menni, mert amik itt vannak kórházak, zsúfolásig telve vannak, és nem higiénikusak egyáltalán. Plusz nem akarok ötször vissza menni, mire teljesen megcsinálják. Soha nem adnak semmi felvilágosítást, húzgálják a szájukat, nekem ehhez nincs kedvem. Nem akarok egy idegeskedő, kapkodó ember miatt fertőzést kapni pluszba, mert aktívan sportolok, és számít minden. Inkább kifizetem a diák pénzemből a sebészt, de akkor legalább megfelelő ellátást kapok.
2018. ápr. 11. 16:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2018. ápr. 11. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!