Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bűzlik a lábam?

Bűzlik a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Rettenetes módon bebüdösödik minden egyes nap a lábam sőt hiába mosom meg utána is kellemetlen szaga van. Munkavédelmi bakancsban dolgozom és akármelyik helyen dolgoztam ebben problémát okozott. A kislábujjam és a mellette lévő mind a 2 lábfejemen be van sárgulva inkább a két ujj közt. Valami megoldás?


2018. ápr. 19. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Canestennel kikezelni, és utána ilyen gombaelleni hintőporral beszórni minden cipőbe bújás előtt, az felszívja az izzadságot és gátolja a gombák szaporodását. A cipőt is ki kell fertőtleníteni, befújni fertőtlenítő sprayvel, vagy néhány formaldehidbe áztatott vattapamacsot beledugni, és zacsiba bekötni az egészet pá napra (utána szintén pár nap, mire kiszellőzik, irtó erős szaga van). Formaldehidet mondjuk már csak receptre lehet kapni. Szellőztetni a lábad, amikor csak lehet (tudom, munka közben ez nem nagyon lehetséges)
2018. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszketni szokott? Lehet gombás a lábad. Amúgy én is a labhintoport javaslom, lehet kapni gyógyszertaarban, drogériában, vagy a sima babahintopor is jo, felszívja az izzadsagot. Vannak külön ilyen labdezodorok is, de inkább azt ajánlom, vegyél valami jó illatú illóolajat, pl levendula, teafaolaj, citrus illóolaj, és azzal dorzsold be a lábad, ez fertőtlenit is.
2018. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mycosid hintőpor a legjobb
2018. ápr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
A biztonság kedvéért mutasd meg bőrgyógyásznak.
2018. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem viszket egyáltalán csak zavaró szaga van. Másrészt zavaró hogy 4 ujjam be is sárgult.
2018. ápr. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!