Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért álmodom azt, hogy...

Miért álmodom azt, hogy megfulladok és szívrohamom van?

Figyelt kérdés

Egy hónap alatt kétszer álmodtam azt, hogy megfulladok. Nem aludtam egyszer se mélyen, pár perccel elalvás után jelentkeztek ezek az álmok. Az álom csupán annyiból állt, hogy a szobában voltam (feküdtem értelemszerűen az ágyban) ugyanúgy, s nem kaptam levegőt. Fulldokoltam.

Szívrohammal is kétszer álmodtam. Szintén a szobámban voltam, s örült tempóban kezdett verni a szívem. Aztán hirtelen felébredtem, s csak minimálisan volt gyorsabb a szokásosnál.

Olyan mintha tudatában lennék annak, hogy nem valós, de nem tudok kitörni, megmozdulni.

Ilyenkor valóban megtörténik ez (fulladás, rohadt gyors szívverés)? Mi okozza az ilyen álmokat?

Régebben is voltak, de most mintha megszaporodtak volna...



2018. ápr. 19. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy ez tényleg megtörtént és az elméd beleszőtte az álmodba.
2018. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy kardiológust. Lehet nyomódik valahol a nyakad, ami reflex szerűen beindítja ezt a dolgot.
2018. ápr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez pszichés eredetű. Szorongsz.
2018. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!