Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betadinet lehet orrban használni?

Betadinet lehet orrban használni?

Figyelt kérdés

Meg vagyok fázva, és reggel óta vérzik az orrom. Nem állandóan, de ha fújom, akkor újra kezdődik.Nemrég kimentem és poros széket törölgettem az erkélyen, amikor bejöttem, önkéntelenül belenyúltam az orromba, ami persze véres volt. Gyorsan kimostam és egy fülpiszkáló végére tettem Betadinet, más fertőtlenítő nem volt itthon. A seb a bal orrlyukamban van, felül, ahol az orrot elválasztó porc van.

Nem tudom, hogy nem csináltam-e hülyeséget vele, mert higítatlanul tettem bele. Lehet így alkalmazni? Nem csípett, viszont a bal torkom most fél óra elteltével kezd kicsit bedagadni. Eddig nem voltam allergiás rá, lehetek most tőle? Mossam ki? Köszönöm a válaszokat.



2018. ápr. 20. 16:03
 1/2 Rokaone ***** válasza:
Milyen célból?
2018. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rokaone ***** válasza:
100%
Nincs értelme, mert kifolyik a vérrel együtt. Hagynod kell kifolyni és megszáradni. Ha gondolod menj el a fül-orr-gégészetre. A betadint nem szokták higítani :D
2018. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!